KONST / Litografier / Färglitografier 5704324
nr 570 4324
Färglitografier
3 st. signerade, blo.a Charles Blondin, Parismotiv, c:a 18x25
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 mars 2009
kl 17:10:19
9/3 12:10:48
Stig Blomberg (1901-1970)